Bugün : 37509

Ana Sayfa > ALTIN - MÜCEVHERAT - DEĞERLİ TAŞLAR > Altın - Mücevherat - Degerli Taşlar
Toplam 66 firma
Gulaylar Uluslararasi Mucevherat San. A.S.
Altın Üye
Gulaylar Uluslararasi Mucevherat San. A.S.
Bugün arkasına 80 yıla yaklaşan tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temeller üzerine kurulu “Gülaylar Altın”, tam entegre bir yapılanma ile tasarımdan üretime, toptan satıştan perakendeciliğe, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.
Kocak Kuyumculuk Dis Tic. A.S.
Altın Üye
Kocak Kuyumculuk Dis Tic. A.S.
Koçak Gold, yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek kuyumculuk hizmetlerinde, devamlı değişen teknolojiye ve beklentilere ayak uydurup kendini yeniden yapılandırabilen, dinamik, girişimci, sağduyulu, müşterilerine değer katan “mükemmel hizmet şirketi olmak” ve altın alanında uluslararası kıymetli maden ticaretinde söz sahibi olarak Türkiye’nin adını gururla dünyada temsil etmek.
Goldas (Silver D'sign) Kuyumculuk Sanayi A.S.
Altın Üye
Goldas (Silver D'sign) Kuyumculuk Sanayi A.S.
Goldaş Kuyumculuk, bugün İstanbul'daki tesislerinde 8, 9,10, 14, 18, 21 ve 22 ayar altından ve 925 ayar gümüşten takı üretmektedir. Tasarımdan üretime tüm süreçlerin bilgisayar kontrolünde olduğu Goldaş kendine özgü "Bilgisayar Destekli Üretim ve Tasarım" sistemini geliştirmiştir. GOLDAŞ, 1997 yılında başlattığı organizasyonel kalite çalışmaları ile 1998 yılında sektöründe ISO-9001 Kalite Belgesi alan ilk ve tek şirket olmuştur.
Sait Koc Mucevherat
Altın Üye
Sait Koc Mucevherat
Modellerimizin tamamı kendi bünyemizde tasarlanıp üretilmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerimizin; pırlantalı olanlarını 18 carat altın üzerine işlemeli ürünler, sade olanlarının %90'nı İtalyan tasarımı oluşturmaktadır. Ürünlerimiz, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin ve Dünya'nın dört bir yanında müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.
Altın Üye
Sezgin Jewels
Ülkemizin en eski gümüş firmalarından biri olan Sezgin Mücevherat, 1950 yılında kurulmuştur. 57 yıldan bu yana üretim ve pazarlama alanında faaliyette bulunan Sezgin Mücevherat, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Türk el işçiliğinin ve gelişen tasarım anlayışını en iyi yansıtan firma olma misyonunu kendisine ilke edinmiştir.
Kilim Mucevherat
Altın Üye
Kilim Mucevherat
1981 yılından bu yana yüksek kaliteli ürünleri ile gümüş takı sektöründe faaliyet göstermektedir. Kilim Mücevherat olarak her zaman eşsiz ve şık Türk kültür birikimini, modern bir stil ile birleştirip müşterilerimize yüksek kaliteli yeni bir tarz sunmayı hedefledik. Günümüzde Kilim Mücevherat, 24 yıllık profesyonel deneyimi ile hizmetinizde.
Altın Üye
Fagold
Kuyumculuk sektöründe, hızlı servis, kaliteli ürün, moda ve tasarım denince, akla gelen markaların başında gelen “Fagold”un temelleri, 1972 yılında atılmıştır. İzmir’deki merkezimiz veya İstanbul’daki şubemiz vasıtasıyla da Avrupa, Ortadoğu ve bazı Uzakdoğu ülkelerine doğrudan ihracat yapmaktayız.
Atasay Kuyumculuk
Altın Üye
Atasay Kuyumculuk
Türk kuyumculuğunu sektör haline getiren Atasay Kamer tarafından 1989 yılında kurulan Atasay Kuyumculuk, İtalya’nın arkasından dünyada ikinci sırada yer alan ve bugün yıllık ihracatı 2 milyar dolara ulaşan Türk Kuyumculuk sektörü’nün en büyük firmasıdır.
Favori Kuyumculuk
Altın Üye
Favori Kuyumculuk
Amacımız; Kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar tasarlamak ve üretmek. Toptancı ve perakendeci müşterilerimize, işlerini daha hızlı geliştirmeleri için, kolay beğenilen, hızlı satılan, garantili ürünler ve üstün hizmetler sunmak.
< Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki >

Nurzat Company, Tandoğan Meydanı Anıt Cad. 4/10 Tandoğan-Ankara, TURKEY
Tel: +90 312 212 31 50 Fax: +90 312 212 31 90 E-Mail: info@tr-ig.com